Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista17:46
Chełm Witosa17:48
Cieszyńskiego17:50
Wilanowska17:52
Cmentarz Łostowicki17:54
Emaus17:56
Piekarnicza17:58
Warneńska18:01
Kolumba18:03
Brętowo PKM18:04
Ogrodowa (n/ż)18:05
Potokowa
 
18:07
0 min.
 
Trawki (n/ż)18:081 min.
 
Srebrzysko18:092 min.
 
Zabytkowa18:103 min.
 
Galeria Bałtycka18:136 min.
 
Skarżyńskiego18:158 min.
 
Zaspa SKM18:169 min.
 
Hynka18:1811 min.
 
Kołobrzeska18:2013 min.
 
Bora Komorowskiego18:2114 min.
 
Czerwony Dwór18:2215 min.
 
Piastowska18:2417 min.
 
Pomorska18:2619 min.
 
Jelitkowo18:2821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy