Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Chełm Cienista18:06
Chełm Witosa18:08
Cieszyńskiego18:10
Wilanowska18:12
Cmentarz Łostowicki18:14
Emaus18:16
Piekarnicza18:18
Warneńska18:21
Kolumba18:23
Brętowo PKM18:24
Ogrodowa (n/ż)18:25
Potokowa
 
18:27
0 min.
 
Trawki (n/ż)18:281 min.
 
Srebrzysko18:292 min.
 
Zabytkowa18:303 min.
 
Galeria Bałtycka18:336 min.
 
Skarżyńskiego18:358 min.
 
Zaspa SKM18:369 min.
 
Hynka18:3811 min.
 
Kołobrzeska18:4013 min.
 
Bora Komorowskiego18:4114 min.
 
Czerwony Dwór18:4215 min.
 
Piastowska18:4417 min.
 
Pomorska18:4619 min.
 
Jelitkowo18:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy