Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Chełm Cienista18:26
Chełm Witosa18:28
Cieszyńskiego18:30
Wilanowska18:32
Cmentarz Łostowicki18:34
Emaus18:36
Piekarnicza18:38
Warneńska18:41
Kolumba18:43
Brętowo PKM18:44
Ogrodowa (n/ż)18:45
Potokowa
 
18:47
0 min.
 
Trawki (n/ż)18:481 min.
 
Srebrzysko18:492 min.
 
Zabytkowa18:503 min.
 
Galeria Bałtycka18:536 min.
 
Skarżyńskiego18:558 min.
 
Zaspa SKM18:569 min.
 
Hynka18:5811 min.
 
Kołobrzeska19:0013 min.
 
Bora Komorowskiego19:0114 min.
 
Czerwony Dwór19:0215 min.
 
Piastowska19:0417 min.
 
Pomorska19:0619 min.
 
Jelitkowo19:0821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy