Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Pomorska04:47
Piastowska04:49
Czerwony Dwór04:50
Bora Komorowskiego04:51
Kołobrzeska04:52
Hynka04:54
Zaspa SKM04:56
SDO "Złota Jesień" (n/ż)04:57
Skarżyńskiego04:58
Galeria Bałtycka05:01
Zabytkowa05:03
Srebrzysko05:05
Trawki (n/ż)
 
05:06
0 min.
 
Potokowa05:082 min.
 
Ogrodowa (n/ż)05:093 min.
 
Brętowo PKM05:104 min.
 
Kolumba05:126 min.
 
Warneńska05:159 min.
 
Belgradzka (n/ż)05:1711 min.
 
Piekarnicza05:1812 min.
 
Nowolipie (n/ż)05:1913 min.
 
Emaus05:2014 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:2216 min.
 
Cieszyńskiego05:2519 min.
 
Sikorskiego05:2721 min.
 
Chełm Cienista05:2822 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy