Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo07:11
Pomorska07:14
Piastowska07:16
Czerwony Dwór07:18
Bora Komorowskiego07:19
Kołobrzeska07:20
Hynka07:22
Zaspa SKM07:24
SDO "Złota Jesień" (n/ż)07:25
Skarżyńskiego07:26
Galeria Bałtycka07:29
Zabytkowa07:31
Srebrzysko07:33
Trawki (n/ż)
 
07:34
0 min.
 
Potokowa07:373 min.
 
Ogrodowa (n/ż)07:395 min.
 
Brętowo PKM07:406 min.
 
Kolumba07:428 min.
 
Warneńska07:4511 min.
 
Belgradzka (n/ż)07:4713 min.
 
Piekarnicza07:4814 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:4915 min.
 
Emaus07:5117 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:5319 min.
 
Cieszyńskiego07:5723 min.
 
Sikorskiego08:0026 min.
 
Chełm Cienista08:0127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy