Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:11
Pomorska08:14
Piastowska08:16
Czerwony Dwór08:17
Bora Komorowskiego08:18
Kołobrzeska08:19
Hynka08:21
Zaspa SKM08:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:24
Skarżyńskiego08:25
Galeria Bałtycka08:28
Zabytkowa08:30
Srebrzysko08:32
Trawki (n/ż)
 
08:33
0 min.
 
Potokowa08:352 min.
 
Ogrodowa (n/ż)08:363 min.
 
Brętowo PKM08:374 min.
 
Kolumba08:396 min.
 
Warneńska08:429 min.
 
Belgradzka (n/ż)08:4411 min.
 
Piekarnicza08:4512 min.
 
Nowolipie (n/ż)08:4613 min.
 
Emaus08:4815 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:5017 min.
 
Cieszyńskiego08:5421 min.
 
Sikorskiego08:5724 min.
 
Chełm Cienista08:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy