Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo08:41
Pomorska08:44
Piastowska08:46
Czerwony Dwór08:47
Bora Komorowskiego08:48
Kołobrzeska08:49
Hynka08:51
Zaspa SKM08:53
SDO "Złota Jesień" (n/ż)08:54
Skarżyńskiego08:55
Galeria Bałtycka08:58
Zabytkowa09:00
Srebrzysko09:02
Trawki (n/ż)
 
09:03
0 min.
 
Potokowa09:052 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:063 min.
 
Brętowo PKM09:074 min.
 
Kolumba09:096 min.
 
Warneńska09:129 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:1411 min.
 
Piekarnicza09:1512 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:1613 min.
 
Emaus09:1815 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:2017 min.
 
Cieszyńskiego09:2421 min.
 
Sikorskiego09:2724 min.
 
Chełm Cienista09:2825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy