Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo09:11
Pomorska09:14
Piastowska09:16
Czerwony Dwór09:17
Bora Komorowskiego09:18
Kołobrzeska09:19
Hynka09:21
Zaspa SKM09:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:24
Skarżyńskiego09:25
Galeria Bałtycka09:28
Zabytkowa09:30
Srebrzysko09:32
Trawki (n/ż)
 
09:33
0 min.
 
Potokowa09:352 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:363 min.
 
Brętowo PKM09:374 min.
 
Kolumba09:396 min.
 
Warneńska09:429 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:4411 min.
 
Piekarnicza09:4512 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:4613 min.
 
Emaus09:4815 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:5017 min.
 
Cieszyńskiego09:5421 min.
 
Sikorskiego09:5724 min.
 
Chełm Cienista09:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy