Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:11
Pomorska10:14
Piastowska10:16
Czerwony Dwór10:17
Bora Komorowskiego10:18
Kołobrzeska10:19
Hynka10:21
Zaspa SKM10:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:24
Skarżyńskiego10:25
Galeria Bałtycka10:28
Zabytkowa10:30
Srebrzysko10:32
Trawki (n/ż)
 
10:33
0 min.
 
Potokowa10:352 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:363 min.
 
Brętowo PKM10:374 min.
 
Kolumba10:396 min.
 
Warneńska10:429 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:4411 min.
 
Piekarnicza10:4512 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:4613 min.
 
Emaus10:4815 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:5017 min.
 
Cieszyńskiego10:5421 min.
 
Sikorskiego10:5724 min.
 
Chełm Cienista10:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy