Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:46
Pomorska13:49
Piastowska13:51
Czerwony Dwór13:53
Bora Komorowskiego13:54
Kołobrzeska13:55
Hynka13:57
Zaspa SKM13:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:00
Skarżyńskiego14:01
Galeria Bałtycka14:04
Zabytkowa14:06
Srebrzysko14:08
Trawki (n/ż)
 
14:09
0 min.
 
Potokowa14:123 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:145 min.
 
Brętowo PKM14:156 min.
 
Kolumba14:178 min.
 
Warneńska14:2011 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:2213 min.
 
Piekarnicza14:2314 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:2415 min.
 
Emaus14:2617 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:2819 min.
 
Cieszyńskiego14:3223 min.
 
Sikorskiego14:3526 min.
 
Chełm Cienista14:3627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy