Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo16:06
Pomorska16:09
Piastowska16:11
Czerwony Dwór16:13
Bora Komorowskiego16:14
Kołobrzeska16:15
Hynka16:17
Zaspa SKM16:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:20
Skarżyńskiego16:21
Galeria Bałtycka16:24
Zabytkowa16:26
Srebrzysko16:28
Trawki (n/ż)
 
16:29
0 min.
 
Potokowa16:323 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:345 min.
 
Brętowo PKM16:356 min.
 
Kolumba16:378 min.
 
Warneńska16:4011 min.
 
Belgradzka (n/ż)16:4213 min.
 
Piekarnicza16:4314 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:4415 min.
 
Emaus16:4617 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:4819 min.
 
Cieszyńskiego16:5223 min.
 
Sikorskiego16:5526 min.
 
Chełm Cienista16:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy