Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo16:26
Pomorska16:29
Piastowska16:31
Czerwony Dwór16:33
Bora Komorowskiego16:34
Kołobrzeska16:35
Hynka16:37
Zaspa SKM16:39
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:40
Skarżyńskiego16:41
Galeria Bałtycka16:44
Zabytkowa16:46
Srebrzysko16:48
Trawki (n/ż)
 
16:49
0 min.
 
Potokowa16:523 min.
 
Ogrodowa (n/ż)16:545 min.
 
Brętowo PKM16:556 min.
 
Kolumba16:578 min.
 
Warneńska17:0011 min.
 
Belgradzka (n/ż)17:0213 min.
 
Piekarnicza17:0314 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:0415 min.
 
Emaus17:0617 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:0819 min.
 
Cieszyńskiego17:1223 min.
 
Sikorskiego17:1526 min.
 
Chełm Cienista17:1627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy