Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo18:46
Pomorska18:49
Piastowska18:51
Czerwony Dwór18:52
Bora Komorowskiego18:53
Kołobrzeska18:54
Hynka18:56
Zaspa SKM18:58
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:59
Skarżyńskiego19:00
Galeria Bałtycka19:03
Zabytkowa19:05
Srebrzysko19:07
Trawki (n/ż)
 
19:08
0 min.
 
Potokowa19:102 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:113 min.
 
Brętowo PKM19:124 min.
 
Kolumba19:146 min.
 
Warneńska19:179 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:1911 min.
 
Piekarnicza19:2012 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:2113 min.
 
Emaus19:2315 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:2517 min.
 
Cieszyńskiego19:2921 min.
 
Sikorskiego19:3224 min.
 
Chełm Cienista19:3325 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy