Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo21:37
Pomorska21:40
Piastowska21:42
Czerwony Dwór21:43
Bora Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:45
Hynka21:47
Zaspa SKM21:49
SDO "Złota Jesień" (n/ż)21:50
Skarżyńskiego21:51
Galeria Bałtycka21:54
Zabytkowa21:56
Srebrzysko21:58
Trawki (n/ż)
 
21:59
0 min.
 
Potokowa22:012 min.
 
Ogrodowa (n/ż)22:023 min.
 
Brętowo PKM22:034 min.
 
Kolumba22:056 min.
 
Warneńska22:089 min.
 
Belgradzka (n/ż)22:1011 min.
 
Piekarnicza22:1112 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:1213 min.
 
Emaus22:1415 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:1617 min.
 
Cieszyńskiego22:2021 min.
 
Sikorskiego22:2324 min.
 
Chełm Cienista22:2425 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy