Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo09:41
Pomorska09:44
Piastowska09:46
Czerwony Dwór09:48
Bora Komorowskiego09:49
Kołobrzeska09:50
Hynka09:52
Zaspa SKM09:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:55
Skarżyńskiego09:56
Galeria Bałtycka09:59
Zabytkowa10:01
Srebrzysko10:03
Trawki (n/ż)
 
10:04
0 min.
 
Potokowa10:062 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:084 min.
 
Brętowo PKM10:095 min.
 
Kolumba10:117 min.
 
Warneńska10:1410 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:1612 min.
 
Piekarnicza10:1713 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:1814 min.
 
Emaus10:2016 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:2218 min.
 
Cieszyńskiego10:2622 min.
 
Sikorskiego10:2925 min.
 
Chełm Cienista10:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy