Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo10:21
Pomorska10:24
Piastowska10:26
Czerwony Dwór10:28
Bora Komorowskiego10:29
Kołobrzeska10:30
Hynka10:32
Zaspa SKM10:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:35
Skarżyńskiego10:36
Galeria Bałtycka10:39
Zabytkowa10:41
Srebrzysko10:43
Trawki (n/ż)
 
10:44
0 min.
 
Potokowa10:462 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:484 min.
 
Brętowo PKM10:495 min.
 
Kolumba10:517 min.
 
Warneńska10:5410 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:5612 min.
 
Piekarnicza10:5713 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:5814 min.
 
Emaus11:0016 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0218 min.
 
Cieszyńskiego11:0622 min.
 
Sikorskiego11:0925 min.
 
Chełm Cienista11:1026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy