Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo10:41
Pomorska10:44
Piastowska10:46
Czerwony Dwór10:48
Bora Komorowskiego10:49
Kołobrzeska10:50
Hynka10:52
Zaspa SKM10:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:55
Skarżyńskiego10:56
Galeria Bałtycka10:59
Zabytkowa11:01
Srebrzysko11:03
Trawki (n/ż)
 
11:04
0 min.
 
Potokowa11:062 min.
 
Ogrodowa (n/ż)11:084 min.
 
Brętowo PKM11:095 min.
 
Kolumba11:117 min.
 
Warneńska11:1410 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:1612 min.
 
Piekarnicza11:1713 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:1814 min.
 
Emaus11:2016 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:2218 min.
 
Cieszyńskiego11:2622 min.
 
Sikorskiego11:2925 min.
 
Chełm Cienista11:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy