Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo11:21
Pomorska11:24
Piastowska11:26
Czerwony Dwór11:28
Bora Komorowskiego11:29
Kołobrzeska11:30
Hynka11:32
Zaspa SKM11:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:35
Skarżyńskiego11:36
Galeria Bałtycka11:39
Zabytkowa11:41
Srebrzysko11:43
Trawki (n/ż)
 
11:44
0 min.
 
Potokowa11:462 min.
 
Ogrodowa (n/ż)11:484 min.
 
Brętowo PKM11:495 min.
 
Kolumba11:517 min.
 
Warneńska11:5410 min.
 
Belgradzka (n/ż)11:5612 min.
 
Piekarnicza11:5713 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:5814 min.
 
Emaus12:0016 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:0218 min.
 
Cieszyńskiego12:0622 min.
 
Sikorskiego12:0925 min.
 
Chełm Cienista12:1026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy