Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo11:41
Pomorska11:44
Piastowska11:46
Czerwony Dwór11:48
Bora Komorowskiego11:49
Kołobrzeska11:50
Hynka11:52
Zaspa SKM11:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)11:55
Skarżyńskiego11:56
Galeria Bałtycka11:59
Zabytkowa12:01
Srebrzysko12:03
Trawki (n/ż)
 
12:04
0 min.
 
Potokowa12:062 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:084 min.
 
Brętowo PKM12:095 min.
 
Kolumba12:117 min.
 
Warneńska12:1410 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:1612 min.
 
Piekarnicza12:1713 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:1814 min.
 
Emaus12:2016 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:2218 min.
 
Cieszyńskiego12:2622 min.
 
Sikorskiego12:2925 min.
 
Chełm Cienista12:3026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy