Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:41
Pomorska12:44
Piastowska12:46
Czerwony Dwór12:48
Bora Komorowskiego12:49
Kołobrzeska12:50
Hynka12:52
Zaspa SKM12:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:55
Skarżyńskiego12:56
Galeria Bałtycka13:00
Zabytkowa13:03
Srebrzysko13:05
Trawki (n/ż)
 
13:06
0 min.
 
Potokowa13:082 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:104 min.
 
Brętowo PKM13:115 min.
 
Kolumba13:137 min.
 
Warneńska13:1610 min.
 
Belgradzka (n/ż)13:1812 min.
 
Piekarnicza13:1913 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:2014 min.
 
Emaus13:2216 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:2418 min.
 
Cieszyńskiego13:2822 min.
 
Sikorskiego13:3125 min.
 
Chełm Cienista13:3226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy