Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Pomorska05:12
Piastowska05:14
Czerwony Dwór05:15
Bora Komorowskiego05:16
Kołobrzeska05:17
Hynka05:19
Zaspa SKM05:21
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:22
Skarżyńskiego05:23
Galeria Bałtycka05:26
Zabytkowa05:28
Srebrzysko05:30
Trawki (n/ż)
 
05:31
0 min.
 
Potokowa05:332 min.
 
Ogrodowa (n/ż)05:343 min.
 
Brętowo PKM05:354 min.
 
Kolumba05:376 min.
 
Warneńska05:409 min.
 
Belgradzka (n/ż)05:4211 min.
 
Piekarnicza05:4312 min.
 
Nowolipie (n/ż)05:4413 min.
 
Emaus05:4514 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:4716 min.
 
Cieszyńskiego05:5019 min.
 
Sikorskiego05:5221 min.
 
Chełm Cienista05:5322 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy