Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:57
Pomorska14:00
Piastowska14:02
Czerwony Dwór14:04
Bora Komorowskiego14:05
Kołobrzeska14:06
Hynka14:08
Zaspa SKM14:10
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:11
Skarżyńskiego14:12
Galeria Bałtycka14:16
Zabytkowa14:20
Srebrzysko14:22
Trawki (n/ż)
 
14:24
0 min.
 
Potokowa14:284 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:306 min.
 
Brętowo PKM14:317 min.
 
Kolumba14:339 min.
 
Warneńska14:3612 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:3814 min.
 
Piekarnicza14:3915 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:4016 min.
 
Emaus14:4218 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:4622 min.
 
Cieszyńskiego14:5026 min.
 
Sikorskiego14:5329 min.
 
Chełm Cienista14:5430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy