Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:37
Pomorska16:40
Piastowska16:42
Czerwony Dwór16:44
Bora Komorowskiego16:45
Kołobrzeska16:46
Hynka16:48
Zaspa SKM16:50
SDO "Złota Jesień" (n/ż)16:51
Skarżyńskiego16:52
Galeria Bałtycka16:56
Zabytkowa17:00
Srebrzysko17:02
Trawki (n/ż)
 
17:04
0 min.
 
Potokowa17:084 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:106 min.
 
Brętowo PKM17:117 min.
 
Kolumba17:139 min.
 
Warneńska17:1612 min.
 
Belgradzka (n/ż)17:1814 min.
 
Piekarnicza17:1915 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:2016 min.
 
Emaus17:2218 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:2622 min.
 
Cieszyńskiego17:3026 min.
 
Sikorskiego17:3329 min.
 
Chełm Cienista17:3430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy