Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:57
Pomorska17:00
Piastowska17:02
Czerwony Dwór17:04
Bora Komorowskiego17:05
Kołobrzeska17:06
Hynka17:08
Zaspa SKM17:10
SDO "Złota Jesień" (n/ż)17:11
Skarżyńskiego17:12
Galeria Bałtycka17:16
Zabytkowa17:19
Srebrzysko17:21
Trawki (n/ż)
 
17:22
0 min.
 
Potokowa17:242 min.
 
Ogrodowa (n/ż)17:264 min.
 
Brętowo PKM17:275 min.
 
Kolumba17:297 min.
 
Warneńska17:3210 min.
 
Belgradzka (n/ż)17:3412 min.
 
Piekarnicza17:3513 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:3614 min.
 
Emaus17:3816 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:4018 min.
 
Cieszyńskiego17:4422 min.
 
Sikorskiego17:4725 min.
 
Chełm Cienista17:4826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy