Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo18:37
Pomorska18:40
Piastowska18:42
Czerwony Dwór18:44
Bora Komorowskiego18:45
Kołobrzeska18:46
Hynka18:48
Zaspa SKM18:50
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:51
Skarżyńskiego18:52
Galeria Bałtycka18:55
Zabytkowa18:57
Srebrzysko18:59
Trawki (n/ż)
 
19:00
0 min.
 
Potokowa19:022 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:044 min.
 
Brętowo PKM19:055 min.
 
Kolumba19:077 min.
 
Warneńska19:1010 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:1212 min.
 
Piekarnicza19:1313 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:1414 min.
 
Emaus19:1616 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:1818 min.
 
Cieszyńskiego19:2222 min.
 
Sikorskiego19:2525 min.
 
Chełm Cienista19:2626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy