Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Pomorska05:44
Piastowska05:46
Czerwony Dwór05:47
Bora Komorowskiego05:48
Kołobrzeska05:49
Hynka05:51
Zaspa SKM05:53
SDO "Złota Jesień" (n/ż)05:54
Skarżyńskiego05:55
Galeria Bałtycka05:58
Zabytkowa06:00
Srebrzysko06:02
Trawki (n/ż)
 
06:03
0 min.
 
Potokowa06:052 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:063 min.
 
Brętowo PKM06:074 min.
 
Kolumba06:096 min.
 
Warneńska06:129 min.
 
Belgradzka (n/ż)06:1411 min.
 
Piekarnicza06:1512 min.
 
Nowolipie (n/ż)06:1613 min.
 
Emaus06:1815 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:2017 min.
 
Cieszyńskiego06:2421 min.
 
Sikorskiego06:2724 min.
 
Chełm Cienista06:2825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy