Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo22:07
Pomorska22:10
Piastowska22:12
Czerwony Dwór22:13
Bora Komorowskiego22:14
Kołobrzeska22:15
Hynka22:17
Zaspa SKM22:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)22:20
Skarżyńskiego22:21
Galeria Bałtycka22:24
Zabytkowa22:26
Srebrzysko22:28
Trawki (n/ż)
 
22:29
0 min.
 
Potokowa22:312 min.
 
Ogrodowa (n/ż)22:323 min.
 
Brętowo PKM22:334 min.
 
Kolumba22:356 min.
 
Warneńska22:389 min.
 
Belgradzka (n/ż)22:4011 min.
 
Piekarnicza22:4112 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:4213 min.
 
Emaus22:4415 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:4617 min.
 
Cieszyńskiego22:5021 min.
 
Sikorskiego22:5223 min.
 
Chełm Cienista22:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy