Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo08:48
Pomorska08:51
Piastowska08:53
Czerwony Dwór08:54
Bora Komorowskiego08:55
Kołobrzeska08:56
Hynka08:58
Zaspa SKM09:00
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:01
Skarżyńskiego09:02
Galeria Bałtycka09:05
Zabytkowa09:07
Srebrzysko09:09
Trawki (n/ż)
 
09:10
0 min.
 
Potokowa09:122 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:133 min.
 
Brętowo PKM09:144 min.
 
Kolumba09:166 min.
 
Warneńska09:199 min.
 
Belgradzka (n/ż)09:2111 min.
 
Piekarnicza09:2212 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:2313 min.
 
Emaus09:2515 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:2717 min.
 
Cieszyńskiego09:3121 min.
 
Sikorskiego09:3424 min.
 
Chełm Cienista09:3525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy