Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo09:28
Pomorska09:31
Piastowska09:33
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:36
Hynka09:38
Zaspa SKM09:40
SDO "Złota Jesień" (n/ż)09:41
Skarżyńskiego09:42
Galeria Bałtycka09:45
Zabytkowa09:47
Srebrzysko09:49
Trawki (n/ż)
 
09:50
0 min.
 
Potokowa09:522 min.
 
Ogrodowa (n/ż)09:533 min.
 
Brętowo PKM09:544 min.
 
Kolumba09:566 min.
 
Warneńska09:599 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:0111 min.
 
Piekarnicza10:0212 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:0313 min.
 
Emaus10:0515 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:0717 min.
 
Cieszyńskiego10:1121 min.
 
Sikorskiego10:1424 min.
 
Chełm Cienista10:1525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy