Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo06:11
Pomorska06:14
Piastowska06:16
Czerwony Dwór06:17
Bora Komorowskiego06:18
Kołobrzeska06:19
Hynka06:21
Zaspa SKM06:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)06:24
Skarżyńskiego06:25
Galeria Bałtycka06:28
Zabytkowa06:30
Srebrzysko06:32
Trawki (n/ż)
 
06:33
0 min.
 
Potokowa06:352 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:363 min.
 
Brętowo PKM06:374 min.
 
Kolumba06:396 min.
 
Warneńska06:429 min.
 
Belgradzka (n/ż)06:4411 min.
 
Piekarnicza06:4512 min.
 
Nowolipie (n/ż)06:4613 min.
 
Emaus06:4815 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:5017 min.
 
Cieszyńskiego06:5421 min.
 
Sikorskiego06:5724 min.
 
Chełm Cienista06:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy