Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo10:08
Pomorska10:11
Piastowska10:13
Czerwony Dwór10:14
Bora Komorowskiego10:15
Kołobrzeska10:16
Hynka10:18
Zaspa SKM10:20
SDO "Złota Jesień" (n/ż)10:21
Skarżyńskiego10:22
Galeria Bałtycka10:25
Zabytkowa10:27
Srebrzysko10:29
Trawki (n/ż)
 
10:30
0 min.
 
Potokowa10:322 min.
 
Ogrodowa (n/ż)10:333 min.
 
Brętowo PKM10:344 min.
 
Kolumba10:366 min.
 
Warneńska10:399 min.
 
Belgradzka (n/ż)10:4111 min.
 
Piekarnicza10:4212 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:4313 min.
 
Emaus10:4515 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:4717 min.
 
Cieszyńskiego10:5121 min.
 
Sikorskiego10:5424 min.
 
Chełm Cienista10:5525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy