Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo11:46
Pomorska11:49
Piastowska11:51
Czerwony Dwór11:53
Bora Komorowskiego11:54
Kołobrzeska11:55
Hynka11:57
Zaspa SKM11:59
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:00
Skarżyńskiego12:01
Galeria Bałtycka12:04
Zabytkowa12:06
Srebrzysko12:08
Trawki (n/ż)
 
12:09
0 min.
 
Potokowa12:123 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:145 min.
 
Brętowo PKM12:156 min.
 
Kolumba12:178 min.
 
Warneńska12:2011 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:2213 min.
 
Piekarnicza12:2314 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:2415 min.
 
Emaus12:2617 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:2819 min.
 
Cieszyńskiego12:3223 min.
 
Sikorskiego12:3526 min.
 
Chełm Cienista12:3627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy