Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo12:06
Pomorska12:09
Piastowska12:11
Czerwony Dwór12:13
Bora Komorowskiego12:14
Kołobrzeska12:15
Hynka12:17
Zaspa SKM12:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:20
Skarżyńskiego12:21
Galeria Bałtycka12:24
Zabytkowa12:26
Srebrzysko12:28
Trawki (n/ż)
 
12:29
0 min.
 
Potokowa12:323 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:345 min.
 
Brętowo PKM12:356 min.
 
Kolumba12:378 min.
 
Warneńska12:4011 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:4213 min.
 
Piekarnicza12:4314 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:4415 min.
 
Emaus12:4617 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:4819 min.
 
Cieszyńskiego12:5223 min.
 
Sikorskiego12:5526 min.
 
Chełm Cienista12:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy