Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:06
Pomorska15:09
Piastowska15:11
Czerwony Dwór15:13
Bora Komorowskiego15:14
Kołobrzeska15:15
Hynka15:17
Zaspa SKM15:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)15:20
Skarżyńskiego15:21
Galeria Bałtycka15:24
Zabytkowa15:26
Srebrzysko15:28
Trawki (n/ż)
 
15:29
0 min.
 
Potokowa15:323 min.
 
Ogrodowa (n/ż)15:345 min.
 
Brętowo PKM15:356 min.
 
Kolumba15:378 min.
 
Warneńska15:4011 min.
 
Belgradzka (n/ż)15:4213 min.
 
Piekarnicza15:4314 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:4415 min.
 
Emaus15:4617 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:4819 min.
 
Cieszyńskiego15:5223 min.
 
Sikorskiego15:5526 min.
 
Chełm Cienista15:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy