Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo18:26
Pomorska18:29
Piastowska18:31
Czerwony Dwór18:32
Bora Komorowskiego18:33
Kołobrzeska18:34
Hynka18:36
Zaspa SKM18:38
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:39
Skarżyńskiego18:40
Galeria Bałtycka18:43
Zabytkowa18:45
Srebrzysko18:47
Trawki (n/ż)
 
18:48
0 min.
 
Potokowa18:502 min.
 
Ogrodowa (n/ż)18:513 min.
 
Brętowo PKM18:524 min.
 
Kolumba18:546 min.
 
Warneńska18:579 min.
 
Belgradzka (n/ż)18:5911 min.
 
Piekarnicza19:0012 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:0113 min.
 
Emaus19:0315 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:0517 min.
 
Cieszyńskiego19:0921 min.
 
Sikorskiego19:1224 min.
 
Chełm Cienista19:1325 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy