Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo20:11
Pomorska20:14
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:17
Bora Komorowskiego20:18
Kołobrzeska20:19
Hynka20:21
Zaspa SKM20:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:24
Skarżyńskiego20:25
Galeria Bałtycka20:28
Zabytkowa20:30
Srebrzysko20:32
Trawki (n/ż)
 
20:33
0 min.
 
Potokowa20:352 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:363 min.
 
Brętowo PKM20:374 min.
 
Kolumba20:396 min.
 
Warneńska20:429 min.
 
Belgradzka (n/ż)20:4411 min.
 
Piekarnicza20:4512 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:4613 min.
 
Emaus20:4815 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:5017 min.
 
Cieszyńskiego20:5421 min.
 
Sikorskiego20:5724 min.
 
Chełm Cienista20:5825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy