Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo13:06
Pomorska13:09
Piastowska13:11
Czerwony Dwór13:13
Bora Komorowskiego13:14
Kołobrzeska13:15
Hynka13:17
Zaspa SKM13:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)13:20
Skarżyńskiego13:21
Galeria Bałtycka13:24
Zabytkowa13:26
Srebrzysko13:28
Trawki (n/ż)13:29
Potokowa
 
13:32
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:342 min.
 
Brętowo PKM13:353 min.
 
Kolumba13:375 min.
 
Warneńska13:408 min.
 
Belgradzka (n/ż)13:4210 min.
 
Piekarnicza13:4311 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:4412 min.
 
Emaus13:4614 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:4816 min.
 
Cieszyńskiego13:5220 min.
 
Sikorskiego13:5523 min.
 
Chełm Cienista13:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy