Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo18:46
Pomorska18:49
Piastowska18:51
Czerwony Dwór18:52
Bora Komorowskiego18:53
Kołobrzeska18:54
Hynka18:56
Zaspa SKM18:58
SDO "Złota Jesień" (n/ż)18:59
Skarżyńskiego19:00
Galeria Bałtycka19:03
Zabytkowa19:05
Srebrzysko19:07
Trawki (n/ż)19:08
Potokowa
 
19:10
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:111 min.
 
Brętowo PKM19:122 min.
 
Kolumba19:144 min.
 
Warneńska19:177 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:199 min.
 
Piekarnicza19:2010 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:2111 min.
 
Emaus19:2313 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:2515 min.
 
Cieszyńskiego19:2919 min.
 
Sikorskiego19:3222 min.
 
Chełm Cienista19:3323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy