Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo19:11
Pomorska19:14
Piastowska19:16
Czerwony Dwór19:17
Bora Komorowskiego19:18
Kołobrzeska19:19
Hynka19:21
Zaspa SKM19:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)19:24
Skarżyńskiego19:25
Galeria Bałtycka19:28
Zabytkowa19:30
Srebrzysko19:32
Trawki (n/ż)19:33
Potokowa
 
19:35
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)19:361 min.
 
Brętowo PKM19:372 min.
 
Kolumba19:394 min.
 
Warneńska19:427 min.
 
Belgradzka (n/ż)19:449 min.
 
Piekarnicza19:4510 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:4611 min.
 
Emaus19:4813 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:5015 min.
 
Cieszyńskiego19:5419 min.
 
Sikorskiego19:5722 min.
 
Chełm Cienista19:5823 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy