Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo20:11
Pomorska20:14
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:17
Bora Komorowskiego20:18
Kołobrzeska20:19
Hynka20:21
Zaspa SKM20:23
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:24
Skarżyńskiego20:25
Galeria Bałtycka20:28
Zabytkowa20:30
Srebrzysko20:32
Trawki (n/ż)20:33
Potokowa
 
20:35
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)20:361 min.
 
Brętowo PKM20:372 min.
 
Kolumba20:394 min.
 
Warneńska20:427 min.
 
Belgradzka (n/ż)20:449 min.
 
Piekarnicza20:4510 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:4611 min.
 
Emaus20:4813 min.
 
Cmentarz Łostowicki20:5015 min.
 
Cieszyńskiego20:5419 min.
 
Sikorskiego20:5722 min.
 
Chełm Cienista20:5823 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy