Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:21
Pomorska12:24
Piastowska12:26
Czerwony Dwór12:28
Bora Komorowskiego12:29
Kołobrzeska12:30
Hynka12:32
Zaspa SKM12:34
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:35
Skarżyńskiego12:36
Galeria Bałtycka12:39
Zabytkowa12:41
Srebrzysko12:43
Trawki (n/ż)12:44
Potokowa
 
12:46
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)12:482 min.
 
Brętowo PKM12:493 min.
 
Kolumba12:515 min.
 
Warneńska12:548 min.
 
Belgradzka (n/ż)12:5610 min.
 
Piekarnicza12:5711 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:5812 min.
 
Emaus13:0014 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:0216 min.
 
Cieszyńskiego13:0620 min.
 
Sikorskiego13:0923 min.
 
Chełm Cienista13:1024 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy