Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo12:41
Pomorska12:44
Piastowska12:46
Czerwony Dwór12:48
Bora Komorowskiego12:49
Kołobrzeska12:50
Hynka12:52
Zaspa SKM12:54
SDO "Złota Jesień" (n/ż)12:55
Skarżyńskiego12:56
Galeria Bałtycka13:00
Zabytkowa13:03
Srebrzysko13:05
Trawki (n/ż)13:06
Potokowa
 
13:08
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)13:102 min.
 
Brętowo PKM13:113 min.
 
Kolumba13:135 min.
 
Warneńska13:168 min.
 
Belgradzka (n/ż)13:1810 min.
 
Piekarnicza13:1911 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:2012 min.
 
Emaus13:2214 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:2416 min.
 
Cieszyńskiego13:2820 min.
 
Sikorskiego13:3123 min.
 
Chełm Cienista13:3224 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy