Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo20:37
Pomorska20:40
Piastowska20:42
Czerwony Dwór20:43
Bora Komorowskiego20:44
Kołobrzeska20:45
Hynka20:47
Zaspa SKM20:49
SDO "Złota Jesień" (n/ż)20:50
Skarżyńskiego20:51
Galeria Bałtycka20:54
Zabytkowa20:56
Srebrzysko20:58
Trawki (n/ż)20:59
Potokowa
 
21:01
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)21:021 min.
 
Brętowo PKM21:032 min.
 
Kolumba21:054 min.
 
Warneńska21:087 min.
 
Belgradzka (n/ż)21:109 min.
 
Piekarnicza21:1110 min.
 
Nowolipie (n/ż)21:1211 min.
 
Emaus21:1413 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:1615 min.
 
Cieszyńskiego21:2019 min.
 
Sikorskiego21:2322 min.
 
Chełm Cienista21:2423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy