Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo14:06
Pomorska14:09
Piastowska14:11
Czerwony Dwór14:13
Bora Komorowskiego14:14
Kołobrzeska14:15
Hynka14:17
Zaspa SKM14:19
SDO "Złota Jesień" (n/ż)14:20
Skarżyńskiego14:21
Galeria Bałtycka14:24
Zabytkowa14:26
Srebrzysko14:28
Trawki (n/ż)14:29
Potokowa
 
14:32
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)14:342 min.
 
Brętowo PKM14:353 min.
 
Kolumba14:375 min.
 
Warneńska14:408 min.
 
Belgradzka (n/ż)14:4210 min.
 
Piekarnicza14:4311 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:4412 min.
 
Emaus14:4614 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:4816 min.
 
Cieszyńskiego14:5220 min.
 
Sikorskiego14:5523 min.
 
Chełm Cienista14:5624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy