Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo17:46
Pomorska17:49
Piastowska17:51
Czerwony Dwór17:52
Bora Komorowskiego17:53
Kołobrzeska17:54
Hynka17:56
Zaspa SKM17:58
SDO "Złota Jesień" (n/ż)17:59
Skarżyńskiego18:00
Galeria Bałtycka18:03
Zabytkowa18:05
Srebrzysko18:07
Trawki (n/ż)18:08
Potokowa
 
18:10
0 min.
 
Ogrodowa (n/ż)18:111 min.
 
Brętowo PKM18:122 min.
 
Kolumba18:144 min.
 
Warneńska18:177 min.
 
Belgradzka (n/ż)18:199 min.
 
Piekarnicza18:2010 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:2111 min.
 
Emaus18:2313 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:2515 min.
 
Cieszyńskiego18:2919 min.
 
Sikorskiego18:3222 min.
 
Chełm Cienista18:3323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy