Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Jaworzniaków10:54
Baśniowa10:55
Rębowo10:56
Czermińskiego10:58
Przywidzka10:59
Szadółki11:00
Leszczynowa11:02
Lawendowe Wzgórze11:03
Ujeścisko11:06
Kielecka11:08
Przemyska
 
11:10
0 min.
 
Wilanowska11:122 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:144 min.
 
Emaus11:166 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:188 min.
 
Kurpińskiego11:199 min.
 
Otwarta11:2010 min.
 
Suchanino11:2212 min.
 
Nad Jarem11:2313 min.
 
Cygańska Góra11:2414 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:2616 min.
 
Szpital Zakaźny11:2717 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:2818 min.
 
Smoluchowskiego11:2919 min.
 
Traugutta11:3121 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)11:3424 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:3626 min.
 
Uphagena11:3727 min.
 
Wrzeszcz PKP11:3929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy