Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jaworzniaków13:54
Baśniowa13:55
Rębowo13:56
Czermińskiego13:58
Przywidzka13:59
Szadółki14:00
Leszczynowa14:02
Lawendowe Wzgórze14:03
Ujeścisko14:06
Kielecka14:08
Przemyska
 
14:10
0 min.
 
Wilanowska14:122 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:144 min.
 
Emaus14:166 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:188 min.
 
Kurpińskiego14:199 min.
 
Otwarta14:2010 min.
 
Suchanino14:2212 min.
 
Nad Jarem14:2313 min.
 
Cygańska Góra14:2414 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:2616 min.
 
Szpital Zakaźny14:2717 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:2818 min.
 
Smoluchowskiego14:2919 min.
 
Traugutta14:3121 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:3424 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:3626 min.
 
Uphagena14:3727 min.
 
Wrzeszcz PKP14:3929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy