Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Jaworzniaków08:58
Baśniowa08:59
Rębowo09:00
Czermińskiego09:02
Przywidzka09:03
Szadółki09:04
Leszczynowa09:06
Lawendowe Wzgórze09:07
Ujeścisko09:10
Kielecka09:12
Przemyska
 
09:14
0 min.
 
Wilanowska09:162 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:184 min.
 
Emaus09:206 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:228 min.
 
Kurpińskiego09:239 min.
 
Otwarta09:2410 min.
 
Suchanino09:2612 min.
 
Nad Jarem09:2713 min.
 
Cygańska Góra09:2814 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:3016 min.
 
Szpital Zakaźny09:3117 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:3218 min.
 
Smoluchowskiego09:3319 min.
 
Traugutta09:3521 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)09:3824 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:4026 min.
 
Uphagena09:4127 min.
 
Wrzeszcz PKP09:4430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy