Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Jaworzniaków05:08
Baśniowa05:09
Rębowo05:10
Czermińskiego05:12
Przywidzka05:13
Szadółki05:14
Leszczynowa05:15
Lawendowe Wzgórze05:16
Ujeścisko05:19
Kielecka05:21
Przemyska
 
05:23
0 min.
 
Wilanowska05:241 min.
 
Cmentarz Łostowicki05:252 min.
 
Emaus05:274 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny05:296 min.
 
Kurpińskiego05:307 min.
 
Otwarta05:318 min.
 
Suchanino05:3310 min.
 
Nad Jarem05:3411 min.
 
Cygańska Góra05:3512 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł05:3714 min.
 
Szpital Zakaźny05:3815 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej05:3916 min.
 
Smoluchowskiego05:4017 min.
 
Traugutta05:4219 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)05:4522 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk05:4724 min.
 
Uphagena05:4825 min.
 
Wrzeszcz PKP05:5128 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy