Rozkład jazdy na: Pn., 16.12.2019
Jaworzniaków11:58
Baśniowa11:59
Rębowo12:00
Czermińskiego12:02
Przywidzka12:03
Szadółki12:04
Leszczynowa12:06
Lawendowe Wzgórze12:07
Ujeścisko12:10
Kielecka12:12
Przemyska
 
12:14
0 min.
 
Wilanowska12:162 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:184 min.
 
Emaus12:206 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny12:228 min.
 
Kurpińskiego12:239 min.
 
Otwarta12:2410 min.
 
Suchanino12:2612 min.
 
Nad Jarem12:2713 min.
 
Cygańska Góra12:2814 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:3016 min.
 
Szpital Zakaźny12:3117 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:3218 min.
 
Smoluchowskiego12:3319 min.
 
Traugutta12:3521 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)12:3824 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:4026 min.
 
Uphagena12:4127 min.
 
Wrzeszcz PKP12:4430 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy